Karel Kutheil

Dr. Svobody 313, 387 01 Volyně, okres Strakonice
email: panter1@seznam.cz kamennazed@gmail.com mobil: +420 608 048 508  Zabývám se, jak již z názvu stránek a z obsahu fotogalerie vyplývá, stavbou kamenných zdí, a to jak pro účely dekorativní, ta i jako opěrné zdi. Dále se zabývám stavbou kamenných sklepů-sklepa, které potom slouží jako privátní či komerční vinárna. Myslím, že zde nemusím dlouho hovořit, více za mne řeknou předchozí realizace, které si zde dovoluji Vám představit. Jen bych rád podotkl, že konečný výsledek je vždy úměrný použitému materiálu, uvidíte realizace jak ze starého použitého kamene, tak kombinaci starý s novým,či jen z nového lomového kamene,nebo různé barevné kombinace nových materiálů..

Ve velké oblibě mám také dlaždění dlaždice půdovky...dočtete se vice v příspěvku dlažby.

Většina sklepů ...keré zde můžete u mne nalézt.. je i mnou vymyšlena...nikdy nebyl žádný plánek dopředu.(někdy-pokud byly..tak jsem zohlednil přání a představy mých zákazníků.)

Tvorbě těchto mých nových stránek jsem věnoval obrovské mentální úsilí...abych Vás zde srozumitelně a přehledně dokázal seznámit se svojí tvorbou. Rozdělil jsem to do příspěvků. .tak jak to cítím podle sebe, aby to bylo přehledné. Ve většině fotogalerií jsou dispozici i videa...zvýrazněné větší velikosti a orámováním. Doufám,že se Vám u mě bude líbit..dal jsem si záležet i na průvodních slovech k jednotlivým příspěvkům, a to ve snaze vám to či ono co nejvíce přiblížit. Mou snahou bylo vytvořit stránky,které obsahově budou výstižné a "výživné"..tak snad se mi něco z mých cílů povedlo.

Je jen otázkou vašeho vkusu, či se Vám to bude líbit, neboť práce s kamenem je vždy otisk „ducha“ toho, kdo s ním pracuje, neboť každý , kdo jej staví, má svůj styl výraz,  svou individualitu, kterou konečnému dílu vtiskne. Toto činí z každého díla neopakovatelný originál. Jen za sebe mohu říci , že já tuto práci dělám „ s láskou“ a snažím se, aby to bylo i vidět. Co se týče ceny za práci, je smluvní a je úměrná použitému materiálu, rozsahu zakázky, místním podmínkám.

V případě Vašeho zájmu vypracuji konkrétní nabídku a zašlu Vám kompletní obrazovou dokumentaci v nezmenšené podobě.

K. Kutheil


Welcome!

As the title of my web and the pictures indicate, I deal with building walls out of stone - both for decorative and supporting purposes. I also build wine-vaults, both for private and commercial use. I think the existing buildings that I present here say more about my work than many words can do.

An important thing I'd like to say is that the type of building material determines a lot what the result will look like. You can see here buildings made out of old stones (i.e. used previously in other buildings), combinations of both old and new material, or those built out of purely new stuff.

Whether you'll like the pictures or not only depends on your appetite. Work with stone always reflects 'spirit' of the person that does it and, everyone who builds has a specific style, expression and distinctness. That makes every single creation a unique piece. I can say that I do this work 'with love' and I do my best for others to be able to see it.

As for price, it's directly proportional to the type of material used, scope of the building and local conditions. If you're interested, I can prepare particular offer for you and send it to you along with a comprehensive documentation, including pictures in their original size.
Karel Kutheil - stavba kamenných zdí a sklepů.
oprava platoř
halíř
hejdánek
Karel Kutheil - stavba kamenných zdí a sklepů.

Vstupem na tyto stránky dáváte souhlas, aby stránky ukládaly na Váš počítač soubory cookies.
Tyto soubory jsou nezbytné pro správný chod stránek. Více o těchto souborech se dozvíte ZDE.

MHMSYS s.r.o.